Themes - Twenty Seventeen - en to uk_UA translation catalogue (69 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
uk_UA: Тема Twenty Seventeen пожвавить ваш сайт завдяки відео в заголовку і захоплюючим зображенням. Призначена для ділових сайтів, вона включає в себе головну сторінку з кількома розділами, а також віджети, навігацію, соціальне меню, логотип і багато іншого. Налаштуйте її асиметричну розмітку за допомогою довільної колірної схеми і використовуйте формати записів для створення галереї медіафайлів. В 2017 році наша тема відмінно підходить для багатьох мов і будь-яких пристроїв.

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
uk_UA: Додайте сюди віджети, щоб вони з'явилися на бічній колонці на сторінках записів блогу та архіву.

en: Blog Sidebar
uk_UA: Бічна колонка блогу

en: Scroll down to content
uk_UA: Перейти до вмісту

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
uk_UA: Кава

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
uk_UA: Сендвіч

[ctx: Theme starter content]
en: Espresso
uk_UA: Еспрессо

en: Pause background video
uk_UA: Призупинити фонове відео

en: Play background video
uk_UA: Грати фонове відео

en: Front Page Section %1$s Placeholder
uk_UA: Заповнювач %1$s розділу головної сторінки

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
uk_UA: При виборі двоколонкового розміщення, назва сторінки буде в одній колонці, а вміст — в іншій.

en: Next Post
uk_UA: Наступний запис

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Categories
uk_UA: Категорії

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
uk_UA: <span class="screen-reader-text">Опубліковано</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
uk_UA: автором %s

en: Please define an SVG icon filename.
uk_UA: Будь ласка, визначте ім'я файлу для SVG значка.

en: Please define default parameters in the form of an array.
uk_UA: Будь ласка, визначте параметри за замовчуванням у формі масиву.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
uk_UA: Виберіть обрані сторінки для кожної області з випадаючих списків. Додайте зображення в розділ встановивши обране зображення в редакторі сторінки. Порожні розділи не будуть відображатися.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
uk_UA: Вміст %d розділу головної сторінки

en: Two Column
uk_UA: Два стовпці

en: One Column
uk_UA: Один стовпець

en: Page Layout
uk_UA: Розмітка сторінки

en: Theme Options
uk_UA: Налаштування теми

en: Custom
uk_UA: Користувацька

en: Light
uk_UA: Світла

en: Color Scheme
uk_UA: Кольорова схема

en: Default Header Image
uk_UA: Зображення заголовку за замовчуванням

en: Footer 2
uk_UA: Підвал 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
uk_UA: Додайте сюди віджети для відображення в підвалі сайту.

en: Footer 1
uk_UA: Підвал 1

en: Top Menu
uk_UA: Верхнє меню

en: Reply
uk_UA: Відповідь

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
uk_UA: Вибачте, але за вашим пошуковим запитом нічого не знайдено. Будь ласка, спробуйте інші ключові слова.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові опублікувати свій перший запис? <a href="%1$s">Почніть звідси</a>.

en: Previous
uk_UA: Назад

en: Next
uk_UA: Вперед

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Схоже, що не вдалося знайти те, що ви шукаєте. Можливо допоможе пошук.

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
uk_UA: Пошук&hellip;

[ctx: submit button]
en: Search
uk_UA: Шукати

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Previous Post
uk_UA: Попередній запис:

en: Search Results for: %s
uk_UA: Пошукові результати для: %s

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

en: Social Links Menu
uk_UA: Меню соціальних посилань

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Next page
uk_UA: Наступна сторінка

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
uk_UA: Отакої! Сторінка не знайдена.

en: Previous page
uk_UA: Попередня сторінка

en: Dark
uk_UA: Темна

en: Proudly powered by %s
uk_UA: Сайт працює на %s

en: Footer Social Links Menu
uk_UA: Меню соціальних посилань підвалу

[ctx: label]
en: Search for:
uk_UA: Пошук за запитом:

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
uk_UA: Редагувати<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
uk_UA: Продовжити читання<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
uk_UA: Тема Twenty Seventeen вимагає WordPress версії 4.7 або вище. У вас версія %s. Будь ласка, оновіть WordPress і спробуйте ще раз.

en: Collapse child menu
uk_UA: Згорнути дочірнє меню

en: Expand child menu
uk_UA: Розгорнути дочірнє меню

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
uk_UA: %s: 1 коментар

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
uk_UA: За даною адресою нічого не знайдено. Спробуйте скористатися пошуком.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[0]: %2$s: %1$s коментар
uk_UA[1]: %2$s: %1$s коментаря
uk_UA[2]: %2$s: %1$s коментарів

note: #-#-#-#-#  twentyseventeen.pot (Twenty Seventeen 1.7)  #-#-#-#-# Author URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
uk_UA: Команда WordPress

note: Theme URI of the plugin/theme
en: https://wordpress.org/themes/twentyseventeen/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/themes/twentyseventeen/
