Plugins - Smush Image Optimization – Optimize Images - en to uk_UA translation catalogue (368 entries)

en: , and
uk_UA: , та

en: Need Help?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: Other
uk_UA: Інше

en: Skip & Deactivate
uk_UA: Пропустити та деактивувати

en: Submit & Deactivate
uk_UA: Відправити та вимкнути

en: Server Configuration
uk_UA: Конфігурація сервера

en: Keywords
uk_UA: Ключові слова

en: Basic
uk_UA: Базові

en: Super
uk_UA: Супер

en: 30-day money-back guarantee
uk_UA: 30-денна гарантія повернення грошей

en: View Details
uk_UA: Переглянути подробиці

note: translators: %s - Name
en: Hi %s,
uk_UA: Привіт %s,

en: Email Notification
uk_UA: Уведомление по электронной почте

note: translators: %s: Cron interval in minutes
en: Every %d Minutes
uk_UA: Кожні %d хвилин

en: Ignore all
uk_UA: Ігнорувати все

en: Plugin
uk_UA: Плагін

en: Nonce verification failed.
uk_UA: Невдала перевірка.

en: Nonce verification failed
uk_UA: Перевірка ідентифікатору не пройдена

en: Undefined
uk_UA: Не визначено

en: Quit
uk_UA: Вийти

en: Setup
uk_UA: Встановлення

en: Check status
uk_UA: Відмітьте статус

en: Convert now
uk_UA: Конвертуйте зараз

en: Still having trouble?
uk_UA: Все ще виникають проблеми?

en: Add Rules
uk_UA: Додати правила

en: Choose Server Type
uk_UA: Виберіть тип сервера

en: Finish Setup
uk_UA: Завершити налаштування

en: Description
uk_UA: Опис

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Config name
uk_UA: Назва конфігурації

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: No
uk_UA: Ні

en: Yes
uk_UA: Так

en: none
uk_UA: немає

note: translators: error message
en: Error: %s.
uk_UA: Помилка: %s.

en: Automatic
uk_UA: Автоматично

en: Manual
uk_UA: Вручну

en: Allow usage tracking
uk_UA: Дозволити відстеження даних про використання

en: Available Tools
uk_UA: Доступні інструменти

en: Inactive
uk_UA: Неактивна

en: Configure
uk_UA: Налаштувати

en: General
uk_UA: Загальне

en: Upgrade to Pro
uk_UA: Оновити до Pro

en: Permissions
uk_UA: Дозволи

en: Accessibility
uk_UA: Доступність

en: Configs
uk_UA: Конфігурація

en: min read
uk_UA: хв. читання

en: Troubleshooting
uk_UA: Усунення несправностей

en:  and
uk_UA:  і

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Tutorials
uk_UA: Підручники

en: View All
uk_UA: Переглянути все

en: Dismiss notice
uk_UA: Відхилити сповіщення

en: All images are properly sized
uk_UA: Всі зображення належного розміру

en: Error getting file name
uk_UA: Помилка при отриманні імені файлу

en: Create dynamic forms easily and quickly with our form builder.
uk_UA: Створюйте динамічні форми легко та швидко за допомогою нашого конструктора форм.

en: Add powerful caching and optimize your assets.
uk_UA: Додайте потужне кешування та оптимізуйте свої активи.

en: Configure your markup for optimal page and social ranking.
uk_UA: Налаштуйте розмітку для оптимального ранжирування сторінки та соціальних мереж.

note: translators: %s - plugin name
en: Enjoying %s? Try out a few of our other popular free plugins...
uk_UA: Вам подобається %s? Спробуйте кілька інших наших популярних безкоштовних плагінів ...

en: Generate leads with pop-ups, slide-ins and email opt-ins.
uk_UA: Створюйте ліди за допомогою спливаючих вікон, слайдів та електронної пошти.

en: Resize, optimize and compress all of your images to the max.
uk_UA: Змініть розмір, оптимізуйте та стисніть усі свої зображення до максимуму.

en: Secure and protect your site from malicious hackers and bots.
uk_UA: Забезпечте захист свого сайту від зловмисних хакерів і ботів.

en: Play
uk_UA: Відтворити

en: Manage Plugins
uk_UA: Керування плаґінами

en: Premium Support
uk_UA: Преміум підтримка

en: View details
uk_UA: Детальніше

en: Ignore
uk_UA: Ігнорувати

en: customers
uk_UA: покупці

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Made a mistake? Use this feature to restore your image thumbnails to their original state.
uk_UA: Помилилися? Скористайтеся цією функцією щоб відновити ваші ескізи зображень у початковому стані.

en: Background Images
uk_UA: Зображення фону

en: Background color
uk_UA: Колір фону

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Select
uk_UA: Виберіть

en: Placeholder image
uk_UA: Зображення заповнювача

en: Display
uk_UA: Відображення

en: Placeholder
uk_UA: Заповнювач

en: Remove file
uk_UA: Видалити файл

en: Upload file
uk_UA: Завантажити файл

en: Retry
uk_UA: Повторити

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Finish
uk_UA: Завершено

en: Enable Lazy Loading
uk_UA: Увімкнути відкладене завантаження

en: Active
uk_UA: Діючий

en: Activating
uk_UA: Активується

en: Image Sizes
uk_UA: Розміри зображень

en: Resume
uk_UA: Продовжити

en: All
uk_UA: Всі

en: Custom
uk_UA: Власний

en: Lazy Load
uk_UA: Відкладене завантаження

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Log In
uk_UA: Увійти

en: Show in bulk Smush
uk_UA: Показати в масовій оптимізації

en: Undersized
uk_UA: Занадто маленькі

en: No attachment ID was received.
uk_UA: ID додатку не отримано.

en: Ignore this image from bulk smushing
uk_UA: Ігнорувати це зображення при масовій оптимізації

en: Choose how you want us to handle your plugin data.
uk_UA: Оберіть, як ми повинні поводитись з даними плагіна.

en: Data
uk_UA: Дані

en: Uninstallation
uk_UA: Видалення

en: Reset settings
uk_UA: Скинути налаштування

en: Are you sure you want to reset Smush’s settings back to the factory defaults?
uk_UA: Ви впевнені що бажаєте скинути налаштування Smush до початкового стану?

en: No longer wish to use this feature? Turn it off instantly by hitting Deactivate.
uk_UA: Більше не бажаєте використовувати цю функцію? Вимкніть її прямо зараз, натиснувши Вимкнути.

en: Your theme must be using the wp_head() function.
uk_UA: Ваша тема повинна використовувати функцію wp_header().

en: Your theme must be using the wp_footer() function.
uk_UA: Ваша тема повинна використовувати функцію wp_footer().

en: Method
uk_UA: Метод

en: By default we will load the required scripts in your footer for max performance benefits. If you are having issues, you can switch this to the header.
uk_UA: За замовчуванням, ми завантажуємо необхідні скрипти в підвалі вашого сайту, для найкращої швидкодії. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете перемкнути завантаження у заголовок сайту.

en: Scripts
uk_UA: Скрипти

note: translators: %1$s - opening strong tag, %2$s - closing strong tag
en: Add page or post URLs one per line in relative format. I.e. %1$s/example-page%2$s or %1$s/example-page/sub-page/%2$s.
uk_UA: Додайте відносні URL-адреси сторінок або записів, по одному у рядок. Наприклад, %1$s/example-page%2$s або %1$s/example-page/sub-page/%2$s.

en: Footer
uk_UA: Футер

en: Header
uk_UA: Хедер

en: Reset Settings
uk_UA: Скинути налаштування

en: Need to revert back to the default settings? This button will instantly reset your settings to the defaults.
uk_UA: Хочете повернутись до початкових налаштувань? Ця кнопка миттєво скидає налаштування до початкових значень.

en: Reset Factory Settings
uk_UA: Скинути до початкових налаштувань

en: Keep
uk_UA: Зберігати

en: When you uninstall the plugin, what do you want to do with your settings? You can save them for next time, or wipe them back to factory settings.
uk_UA: Що потрібно робити з налаштуваннями при видаленні плагіну? Ви можете зберегти їх до наступного разу, або скинути їх до початкових значень.

en: E.g. /page
uk_UA: Наприклад, /page

en: Post, Pages & URLs
uk_UA: Записи, сторінки та URL-адреси

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Type
uk_UA: Тип

en: Post Types
uk_UA: Типи записів

en: ms
uk_UA: мс

en: Duration
uk_UA: Тривалість

en: None
uk_UA: Немає

en: Spinner
uk_UA: Спінер

en: Animation
uk_UA: Анімація

en: Gravatars
uk_UA: Gravatar

en: Post Thumbnail
uk_UA: Мініатюра запису

en: Widgets
uk_UA: Віджети

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Output Locations
uk_UA: Вивід

en: Media Types
uk_UA: Типи медіа

en: Saving changes...
uk_UA: Збереження змін...

en: Note: Images served via the Smush CDN are automatically resized to fit their containers, these will be skipped.
uk_UA: Примітка: Зображення, що подаються з Smush CDN автоматично масштабуються згідно з розмірами їх контейнерів, вони будуть пропущені.

en: Include/Exclude
uk_UA: Увімкнути/Вимкнути

en: Delay
uk_UA: Затримка

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Fade In
uk_UA: Плавно з'являтись

en: Frontpage
uk_UA: Домашня сторінка

en: Help make Smush better by letting our designers learn how you’re using the plugin.
uk_UA: Допоможіть зробити Smush кращим, дозволивши нашим дизайнерам вивчити як ви використовуєте цей плагін.

en: Usage Tracking
uk_UA: Відстеження використання

en: Increase the visibility and accessibility of elements and components to meet WCAG AAA requirements.
uk_UA: Збільшити видимість і доступність елементів і компонентів для відповідності вимогам WCAG AAA.

en: Color Accessibility
uk_UA: Доступність кольорів

en: Enable high contrast mode
uk_UA: Увімкнути режим високої контрасності

en: No images available to restore
uk_UA: Немає зображень доступних для відновлення

en: Smushing all images
uk_UA: Оптимізація усіх зображень

note: translators: %d - number of images
en: Smushing first %d images
uk_UA: Оптимізація перших %d зображень

note: translators: %s Smush image Id(s)
en: Smushing image ID: %d | Smushing images %s
uk_UA[0]: Оптимізація зображення з ID: %d

en: Upgrade to Smush Pro
uk_UA: Покращити до Smush Pro

en: Upgrade
uk_UA: Оновлення

en: All images restored.
uk_UA: Всі зображення відновлені.

en: Skip this, I’ll set it up later
uk_UA: Пропустити, я налаштую це пізніше

en: Next
uk_UA: Далі

en: Finish setup wizard
uk_UA: Завершити налаштування

en: Note: By default we will store a copy of your original uploads just in case you want to revert in the future - you can turn this off at any time.
uk_UA: Примітка: За замовчуванням ми будемо зберігати копії ваших оригінальних завантажень, на випадок, якщо ви захочете відновити їх в майбутньому, - ви можете вимкнути це в будь який момент.

en: Compress my full size images
uk_UA: Оптимізувати мої повнорозмірні зображення

en: Automatically optimize new uploads
uk_UA: Автоматично оптимізувати нові завантаження

en: Begin setup
uk_UA: Почати налаштування

en: When you upload images to your site, Smush can automatically optimize and compress them for you saving you having to do this manually.
uk_UA: При завантаженні зображень на сайт, Smush може автоматично оптимізувати та стискати їх, щоб вам не доводилось робити це вручну.

en: EXIF Metadata
uk_UA: EXIF метадані

en: Automatic Compression
uk_UA: Автоматична оптимізація

note: translators: %s: current user name
en: Hey, %s!
uk_UA: Агов, %s!

en: Smush Onboarding Modal
uk_UA: Початкове вікно Smush

en: Note: Usage tracking is completely anonymous. We are only tracking what features you are/aren’t using to make our feature decisions more informed.
uk_UA: Примітка: Відстеження використання є повністю анонімним. Ми відстежуємо лише те, які функції ви використовуєте, а які ні, щоб наші майбутні рішення були більш ґрунтовні.

en: Select an image to view Smush stats.
uk_UA: Оберіть зображення, щоб переглянути статистику Smush.

en: User can not modify options
uk_UA: Користувач не може змінювати параметри

en: If your images don’t match their containers, we’ll automatically serve a correctly sized image.
uk_UA: Якщо ваші зображення не відповідають своїм контейнерам, ми автоматично надаватимемо зображення правильного розміру.

en: Automatic Resizing
uk_UA: Автоматична зміна розміру

en: Enable automatic resizing of my images
uk_UA: Увімкнути автоматичну зміну розміру моїх зображень

en: Smush can automatically convert and serve your images as WebP or AVIF to compatible browsers.
uk_UA: Smush може автоматично конвертувати і подавати ваші зображення у форматі WebP або AVIF до сумісних браузерів.

en: Invalid API service.
uk_UA: Недійсна служба API.

en: Community
uk_UA: Спільнота

en: Plugins
uk_UA: Плагіни

en: Privacy Policy
uk_UA: Політика конфіденційності

en: The Hub
uk_UA: Хаб

en: Docs
uk_UA: Документація

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Roadmap
uk_UA: Дорожня карта

en: Free Plugins
uk_UA: Безплатні плагіни

en: Terms of Service
uk_UA: Умови обслуговування

note: translators: %1$s: opening a tag, %2$s: closing a tag
en: Not using your language, or have improvements? Help us improve translations by providing your own improvements %1$shere%2$s.
uk_UA: Не використовуєте свою мову або маєте пропозиції по покращенню? Допоможіть нам вдосконалити переклади, вносячи власні покращення %1$sтут%2$s.

en: Active Translation
uk_UA: Увімкнути переклад

note: translators: %1$s: opening a tag, %2$s: closing a tag
en: By default, Smush will use the language you’d set in your %1$sWordPress Admin Settings%2$s if a matching translation is available.
uk_UA: За замовчуванням, Smush буде використовувати мову вказану у %1$sНалаштуваннях панелі sWordPress%2$s, якщо відповідний переклад доступний.

note: translators: %d: number of images with errors
en: Showing 20 of %d failed optimizations. Fix or remove these images and run another Directory Smush.
uk_UA: Показано 20 з %d невдалих оптимізацій. Виправте або видаліть ці зображення та запустіть нову Оптимізацію директорій.

en: Translations
uk_UA: Переклади

en: Your images are currently being served via the WPMU DEV CDN. Bulk smush will continue to operate as per your settings below and is treated completely separately in case you ever want to disable the CDN.
uk_UA: Ваші зображення наразі обслуговуються CDN від WPMU DEV. Масова оптимізація все ще буде діяти згідно ваших налаштувань та розцінюється повністю окремо, на випадок якщо ви забажаєте вимкнути CDN.

en: Deactivate
uk_UA: Деактивувати

en: Supported Media Types
uk_UA: Типи медіа, що підтримуються

en: Activating CDN...
uk_UA: Увімкнення CDN...

en: Save & Activate
uk_UA: Зберегти та увімкнути

en: Your media is currently being served from the WPMU DEV CDN.
uk_UA: Ваші медіафайли наразі надаються з CDN від WPMU DEV.

en: CDN is not yet active. Configure your settings below and click Activate.
uk_UA: CDN ще не ввімкнено. Налаштуйте параметри нижче та натисніть Увімкнути.

en: Resume scan.
uk_UA: Відновити сканування.

en: View all
uk_UA: Переглянути всі

en: Note: It’s not always easy to make this happen, fix up what you can.
uk_UA: Примітка: Не завжди вдається виконати це, виправте те, що можете.

en: Oversized
uk_UA: Надмірно велики

en: The images listed below are being resized to fit a container. To avoid serving oversized or blurry images, try to match the images to their container sizes.
uk_UA: Розмір зображень, перераховані нижче, змінений, для відповідності контейнеру. Щоб уникнути видачі завеликих або розмитих зображень, спробуйте налаштувати розмір зображень таким чином, щоб він відповідав розміру їх контейнеру.

en: Image Issues
uk_UA: Проблеми із зображеннями

en: Smush: Bulk ignored
uk_UA: Smush: Масово проігноровані

en: Smush: All images
uk_UA: Smush: Всі зображення

en: Skipped with wp_smush_image filter
uk_UA: Пропущено за допомогою фільтру wp_smush_image

en: No attachment ID was received
uk_UA: Не отримано ID зображення

en: {{smushed}}/{{total}} images were successfully compressed, {{errors}} encountered issues.
uk_UA: {{smushed}}/{{total}} зображень було успішно оптимізовано, {{errors}} проблем виникло.

en: Choose how you want Smush to handle the original image file when you run a bulk smush.
uk_UA: Оберіть, як Smush повинен обробляти файли оригінальних зображень під час масової оптимізації.

en: Original Images
uk_UA: Оригінальні зображення

en: -/- images optimized
uk_UA: -/- зображень оптимізовано

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: To use this feature you need to install and activate the Gutenberg plugin.
uk_UA: Для використання цієї функції, вам знадобиться встановити та активувати плагін Gutenberg.

en: Gutenberg Support
uk_UA: Підтримка Gutenberg

en: Show Smush stats in Gutenberg blocks
uk_UA: Показувати статистику Smush в блоках Gutenberg

note: translators: %1$s - opening <a>, %2$s - closing </a>
en: Smush uses the Stackpath Content Delivery Network (CDN). Stackpath may store web log information of site visitors, including IPs, UA, referrer, Location and ISP info of site visitors for 7 days. Files and images served by the CDN may be stored and served from countries other than your own. Stackpath's privacy policy can be found %1$shere%2$s.
uk_UA: Smush використовує мережу доправлення контенту Stackpath (CDN). Stackpath може протягом 7 днів зберігати журнал інформації про відвідувачів сайту, що включає IP, User Agent, посилання, місце знаходження та інформацію про інтернет-провайдера відвідувача. Файли та зображення, що передаються CDN можуть зберігатись у країна відмінній від вашої. Ви можете ознайомитись з політикою конфіденційності Stackpath %1$sтут%2$s.

en: RESUME
uk_UA: ПРОДОВЖИТИ

en: Empty Directory Path
uk_UA: Порожній шлях директорії

en: There was a problem getting the selected directories
uk_UA: Під час отримання обраних директорій виникла проблема

en: Unauthorized
uk_UA: Неавторизовано

en: Resume scan
uk_UA: Продовжити сканування

en: images optimized
uk_UA: зображень оптимізовано

en: Status
uk_UA: Статус

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Resmush
uk_UA: Оптимізувати повторно

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: View Stats
uk_UA: Переглянути статистику

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Re-Check Images
uk_UA: Повторно перевірити зображення

en: UPGRADE TO PRO
uk_UA: ОНОВИТИ ДО PRO-ВЕРСІЇ

en: Pro Features
uk_UA: Pro-функції

en: All attachments have been smushed. Awesome!
uk_UA: Усі зображення було оптимізованою. Чудово!

en: Once you upload images, reload this page and start playing!
uk_UA: Як тільки ви завантажите зображення, оновіть цю сторінку і розпочинайте оптимізацію!

en: Images Smushed
uk_UA: Зображень оптимізовано

en: Total Savings
uk_UA: Загальна економія

en: Integrations
uk_UA: Інтеграції

en: Bulk Smush
uk_UA: Масова оптимізація

en: Smush data.
uk_UA: Дані оптимізації.

en: View features
uk_UA: Переглянути функції

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Choose Directory
uk_UA: Оберіть директорію

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Directory Smush - Choose Folder
uk_UA: Оптимізація директорій - Оберіть директорію

en: Directory Smush
uk_UA: Оптимізація директорій

note: translators: %s - width, %s - height.
en: This image is too small for its container. Adjust the image dimensions to %1$s x %2$spx for optimal results.
uk_UA: Зображення занадто маленьке для свого контейнеру. Для отримання найкращих результатів, встановіть наступні розміри зображення %1$s x %2$spx.

note: translators: %s - width, %s - height.
en: This image is too large for its container. Adjust the image dimensions to %1$s x %2$spx for optimal results.
uk_UA: Зображення занадто велике для свого контейнеру. Для отримання найкращих результатів, встановіть наступні розміри зображення %1$s x %2$spx.

en: Smushing in progress
uk_UA: Триває оптимізація

en: WPMU DEV - Your WordPress Toolkit
uk_UA: WPMU DEV - це ваш WordPress інструментарій

en: Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

note: translators: %1$d - number of images, %2$s - opening a tag, %3$s - closing a tag
en: Image check complete, you have %1$d images that need smushing. %2$sBulk smush now!%3$s
uk_UA: Перевірка зображень завершена, у вас є %1$d зображень, які потребують оптимізації. %2$sМасово оптимізувати їх прямо зараз!%3$s

en: Detect and show incorrectly sized images
uk_UA: Виявити та показати зображення, що мають некоректні розміри

en: Metadata
uk_UA: Метадані

en: Strip my image metadata
uk_UA: Видалити метадані моїх зображень

en: Optimize images up to 2x more than regular smush with our multi-pass lossy compression.
uk_UA: Оптимізуйте зображення в два рази краще, ніж під час звичайної оптимізації із нашим багато-етапним стисненням.

en: Image Resizing
uk_UA: Зміна розміру зображення

en: SmartCrawl Search Engine Optimization
uk_UA: SmartCrawl Оптимізація Для Пошукових Систем

en: Performance Tests, File Optimization & Compression, Page, Browser & Gravatar Caching, GZIP Compression, CloudFlare Integration & more.
uk_UA: Тест продуктивності, Оптимізація файлів та стиснення, Кешування сторінок, браузера та Gravatar, Стиснення GZIP, Інтеграція CloudFlare та інше.

en: Hummingbird Page Speed Optimization
uk_UA: Hummingbird Оптимізація Швидкості Сайту

en: Security Tweaks & Recommendations, File & Malware Scanning, Login & 404 Lockout Protection, Two-Factor Authentication & more.
uk_UA: Налаштування безпеки та рекомендації, Сканування файлів та шкідливого коду, Захист Входу та 404, Двох-факторна аутентифікація та інше.

en: Defender Security, Monitoring, and Hack Protection
uk_UA: Defender Безпека, Моніторинг ти Захист Злому

en: Check out our other free wordpress.org plugins!
uk_UA: Спробуйте решту наших безкоштовних плагінів на wordpress.org!

en: Smush uses a third-party email service (Drip) to send informational emails to the site administrator. The administrator's email address is sent to Drip and a cookie is set by the service. Only administrator information is collected by Drip.
uk_UA: Smush використовує сторонню службу електронної пошти (Drip) щоб надсилати інформаційні листи адміністратору. E-mail адреса адміністратора надсилається до Drip і ця служба встановлює cookie. Drip збирає лише дані адміністратора.

en: Smush sends images to the WPMU DEV servers to optimize them for web use. This includes the transfer of EXIF data. The EXIF data will either be stripped or returned as it is. It is not stored on the WPMU DEV servers.
uk_UA: Smush надсилає зображення до серверів WPMU DEV, щоб оптимізувати їх для використання на сайті. Це включає передачу EXIF даних. EXIF дані будуть видалені або повернуті у початковому вигляді. Вони не зберігаються на серверах WPMU DEV.

en: Note: Smush does not interact with end users on your website. The only input option Smush has is to a newsletter subscription for site admins only. If you would like to notify your users of this in your privacy policy, you can use the information below.
uk_UA: Примітка: Smush не взаємодіє з кінцевими користувачами вашого веб-сайту. Єдина функція вводу, яку має Smush - це підписка на новини лише для адміністраторів сайту. Якщо ви бажаєте повідомити своїх користувачів про це у політиці конфіденційності, ви можете використати інформацію наведену нижче.

en: Plugin: Smush
uk_UA: Плагін: Smush

en: Click to start Bulk Smushing images in Media Library
uk_UA: Натискайте щоб розпочати Масову Оптимізацію зображень в Медіа Бібліотеці

en: GET STARTED
uk_UA: ПОЧАТИ

en: Select a directory you'd like to Smush.
uk_UA: Оберіть директорію яку ви бажаєте оптимізувати.

en: Smush Stats
uk_UA: Статистика Оптимізації

en: Give us a moment while we sync the stats.
uk_UA: Дайте нам хвилинку, поки ми синхронізуємо дані статистики.

en: Note: For this process to happen automatically you need automatic smushing enabled.
uk_UA: Примітка: Щоб це процес відбувався автоматично, Вам потрібно ввімкнути автоматичну оптимізацію.

en: Smush will automatically check for any images that need re-smushing.
uk_UA: Smush автоматично перевіряє наявність будь-яких зображень, які потребують повторної оптимізації.

en: Stop current bulk smush process.
uk_UA: Зупинити поточний процес масової оптимізації.

en: PNG to JPEG savings
uk_UA: Економія на конвертації PNG в JPEG

en: Total savings
uk_UA: Загальна економія

en: Images Resized
uk_UA: Зображень зменшено

en: Images smushed
uk_UA: Зображень оптимізовано

en: Get started
uk_UA: Початок роботи

en: Amazon S3 support is active.
uk_UA: Підтримка Amazon S3 активована.

en: Enable Amazon S3 support
uk_UA: Увімкнути підтримку Amazon S3

en: NextGen Gallery
uk_UA: NextGen Галерея

en: Choose directory
uk_UA: Оберіть директорію

en: Smush images that aren't located in your uploads folder.
uk_UA: Оптимізуйте зображення що знаходяться поза директорією для завантажень.

en: Directory Smush Savings
uk_UA: Економія завдяки оптимізації дерикторій

en: PNG to JPEG Conversion
uk_UA: Конвертація PNG в JPEG

en: Auto-convert PNGs to JPEGs (lossy)
uk_UA: Автоматична конвертація PNG в JPEG (зі зменшенням розміру файлів)

en: When you compress a PNG, Smush will check if converting it to JPEG could further reduce its size.
uk_UA: При оптимізації PNG файлів, Smush перевіряє чи конвертація цього файлу в JPEG призведе до зменшення його розміру.

en: Full Size Images
uk_UA: Повнорозмірні зображення

en: Max height
uk_UA: Максимальна висота

en: Max width
uk_UA: Максимальна ширина

note: translators: %1$s: strong tag, %2$d: max width size, %3$s: tag, %4$d: max height size, %5$s: closing strong tag
en: Currently, your largest image size is set at %1$s%2$dpx wide %3$s %4$dpx high%5$s.
uk_UA: Зараз, розмір найбільшого зображення складає %1$s%2$dpx в ширину і %3$s %4$dpx в висоту%5$s.

en: Image couldn't be optimized
uk_UA: Неможливо оптимізувати зображення

en: Incorrect image id
uk_UA: Невірний ідентифікатор зображення

en: We could not find any images in the selected directory.
uk_UA: Ми не змогли знайти жодного зображення в обраній директорії.

en: CHOOSE DIRECTORY
uk_UA: ОБРАТИ ДИРЕКТОРІЮ

en: Updating Stats
uk_UA: Оновлення Статистики

en: Missing file path.
uk_UA: Відсутній шлях до файлу.

en: images could not be smushed.
uk_UA: зображень не можуть бути оптимізовані.

en: Ajax Error
uk_UA: Помилка Ajax

en: image could not be smushed.
uk_UA: зображення не може бути оптимізоване.

en: Manage Galleries
uk_UA: Керувати Галереями

en: Smush Free was deactivated. You have Smush Pro active!
uk_UA: Безкоштовний Smush вимкнено. Проте увімкнено Smush Pro!

note: translators: %1$s - a href opening tag, %2$s - a href closing tag
en: Smush individual images via your %1$sManage Galleries%2$s section
uk_UA: Оптимізуйте окремі зображення через %1$sМедіа Бібліотеку%2$s

en: Restore original image
uk_UA: Відновити оригінальне зображення

en: Smush image including original file
uk_UA: Smush зображення включно з оригінальним файлом

en: Validating...
uk_UA: Перевірка..

en: Detailed stats for all the image sizes
uk_UA: Детальна статистика для усіх зображень

en: Your settings have been updated!
uk_UA: Ваші налаштування оновлено!

en: UPLOAD IMAGES
uk_UA: ЗАВАНТАЖИТИ ЗОБРАЖЕННЯ

note: translators: %s: error message
en: Unable to smush image, %s
uk_UA: Неможливо оптимізувати зображення, %s

en: Unable to restore image
uk_UA: Неможливо відновити зображення

en: No attachments found - Upload some images
uk_UA: Зображень не знайдено - Завантажте кілька зображень

en: Lets you check if any images can be further optimized. Useful after changing settings.
uk_UA: Перевірити чи є зображення що потребують оптимізації. Корисно після зміни налаштувань.

en: Image not restored, Nonce verification failed.
uk_UA: Зображення не відновлені, помилка перевірки.

en: CANCEL
uk_UA: СКАСУВАТИ

en: BULK SMUSH
uk_UA: МАСОВА ОПТИМІЗАЦІЯ

en: We couldn't process the image, fields empty.
uk_UA: Ми не можемо обробити зображення, порожні поля.

en: We couldn't find the metadata for the image, possibly the image has been deleted.
uk_UA: Ми не можемо знайти інформацію про зображення, можливого його видалили.

note: translators: %1$s - a href opening tag, %2$s - a href closing tag
en: Smush individual images via your %1$sMedia Library%2$s
uk_UA: Оптимізуйте окремі зображення через %1$sМедіа Бібліотеку%2$s

en: Media Library
uk_UA: Бібліотека медіафайлів

en: Just to let you know, the dimensions you've entered are less than your largest image and may result in pixelation.
uk_UA: Щоб ви знали, розміри, які ви ввели, менші за найбільше зображення, і це може призвести до пікселізації.

en: Your membership couldn't be verified.
uk_UA: Неможливо перевірити членство.

note: translators: %s: total number of images
en: You've smushed %d images in total.
uk_UA: Загалом, Ви оптимізували %d зображень.

en: Yay! All images are optimized as per your current settings.
uk_UA: Юху! Усі зображення оптимізовані згідно Ваших поточних налаштувань.

en: We successfully verified your membership, all the Pro features should work completely.
uk_UA: Ми успішно підтвердили Ваше членство, усі Pro функції повинні працювати у повному обсязі.

en: We haven’t found any images in your media library yet so there’s no smushing to be done!
uk_UA: Ми не знайшли жодного зображення в Вашій медіа біліотеці, тому оптимізація не може бути виконана!

en: Smushing image...
uk_UA: Оптимізація зображень..

en: Restoring image...
uk_UA: Відновлення зображення..

en: Image not smushed, fields empty.
uk_UA: Зображення не оптимізоване, порожні поля.

en: Image couldn't be smushed as the nonce verification failed, try reloading the page.
uk_UA: Зображення не може бути оптимізоване через помилку перевірки, оновіть сторінку.

en: Error in processing restore action, Fields empty.
uk_UA: Помилка під час процесу відновлення, порожні Поля.

en: Enable NextGen Gallery integration
uk_UA: Увімкнути інтеграцію з NextGen Gallery

en: All images are fully optimized.
uk_UA: Усі зображення повністю оптимізовані.

en: Allow smushing images directly through NextGen Gallery settings.
uk_UA: Дозволити оптимізувати зображення безпосередньо через налаштування NextGen Gallery.

note: translators: %1$s - <a>, %2$s - </a>
en: You have images that need smushing. %1$sBulk smush now!%2$s
uk_UA: У вас є зображення котрі потрібно оптимізувати. %1$sМасово оптимізувати зараз!%2$s

en: Resize original images
uk_UA: Змінювати розмір оригінальних зображень

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Install Plugin
uk_UA: Встановити плагін

en: New
uk_UA: Нове

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Image size
uk_UA: Розмір зображення

en: You don't have permission to work with uploaded files.
uk_UA: У вас немає прав для роботи із завантаженими зображеннями.

en: Unknown API error
uk_UA: Невідома помилка API

en: Thanks :)
uk_UA: Дякую :)

en: Super-Smush
uk_UA: Супер-Оптимізація

en: Smushing in progress...
uk_UA: Відбувається оптимізація..

en: Smush stats
uk_UA: Статистика оптимізації

en: Smush Now!
uk_UA: Оптимізувати!

en: Smush Now
uk_UA: Оптимізувати

en: Smush data corrupted, try again.
uk_UA: Дані про оптимізацію пошкоджено, спробуйте ще раз.

en: Saving
uk_UA: Збереження

en: Not processed
uk_UA: Не оброблено

en: No thanks
uk_UA: Ні, дякую

en: No attachment ID was provided.
uk_UA: Відсутній ID зображення.

en: File path is empty
uk_UA: Шлях до файлу порожній

note: translators: %s: Error message.
en: Error posting to API: %s
uk_UA: Помилка додавання до API: %s

en: Bulk Smush Now
uk_UA: Масова Оптимізація Зараз

en: All Done!
uk_UA: Готово!

note: translators: %s: Directory path
en: %s is not writable
uk_UA: %s не доступний для запису

en: Savings
uk_UA: Збергіаю

en: Already Optimized
uk_UA: Уже Оптимізовано

en: Image couldn't be smushed
uk_UA: Неможливо стиснути зобаження

en: Get Fast!
uk_UA: Швидше!

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Error posting to API: %1$s %2$s
uk_UA: Помилка додавання до API: %1$s %2$s
