Plugins - Smush Image Optimization – Optimize Images - en to pl translation catalogue (190 entries)

en: %s is not writable
pl: %s nie jest zapisywalny

en: -/- images optimized
pl: -/- obrazów zoptymalizowanych

en: Activating CDN...
pl: Aktywacja CDN ...

en: Active Translation
pl: Aktywne tłumaczenia

en: Ajax Error
pl: Błąd Ajax

en: All Done!
pl: Gotowe!

en: All attachments have been smushed. Awesome!
pl: Wszystkie załączniki zostały zoptymalizowane. Świetnie!

en: All images are fully optimized.
pl: Wszystkie obrazki są w pełni skompresowane.

en: Allow smushing images directly through NextGen Gallery settings.
pl: Pozwala kompresować obrazki bezpośrednio w ustawieniach NextGen Gallery.

en: Already Optimized
pl: Już skompresowano

en: Amazon S3 support is active.
pl: Usłufa Amazon S3 Support jest aktywna.

en: Auto-convert PNGs to JPEGs (lossy)
pl: Automatyczna konwersja PNG do JPEG (stratna)

en: Automatic Resizing
pl: Automatyczne zmienianie rozmiaru

en: Avif files were deleted successfully.
pl: Pliki AVIF zostały pomyślnie usunięte.

en: BULK SMUSH
pl: MASOWA KOMPRESJA

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Bulk Smush
pl: Masowa Kompresja

en: Bulk Smush Now
pl: Kompresuj masowo teraz

en: By default, Smush will use the language you’d set in your %1$sWordPress Admin Settings%2$s if a matching translation is available.
pl: Domyślnie Smush użyje języka, który ustawiłeś w %1$sUstawieniach administratora WordPressa%2$s , jeśli dostępne jest pasujące tłumaczenie.

en: CANCEL
pl: ANULUJ

en: CDN is not yet active. Configure your settings below and click Activate.
pl: CDN nie jest jeszcze aktywny. Skonfiguruj swoje ustawienia poniżej i kliknij Aktywuj.

en: CHOOSE DIRECTORY
pl: WYBIERZ KATALOG

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Check status
pl: Sprawdź status

en: Choose Compression Level
pl: Wybierz poziom kompresji

en: Choose Directory
pl: Wybierz katalog

en: Choose directory
pl: Wybierz katalog

en: Choose how you want Smush to handle the original image file when you run a bulk smush.
pl: Wybierz, w jaki sposób chcesz, aby Smush radził sobie z oryginalnym plikiem graficznym po uruchomieniu kompresji masowej.

en: Click to start Bulk Smushing images in Media Library
pl: Kliknij aby rozpocząć masową kompresję obrazków w bibliotece mediów

en: Close
pl: Zamknij

en: Community
pl: Społeczność

en: Complete Setup
pl: Dokończ konfigurację

en: Currently, your largest image size is set at %1$s%2$dpx wide %3$s %4$dpx high%5$s.
pl: Obecnie największy rozmiar pliku obrazka to %1$s%2$dpx szerokości %3$s %4$dpx wysokości%5$s.

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Detailed stats for all the image sizes
pl: Szczegółowe statystyki dla wszystkich rozmiarów obrazków

en: Detect and show incorrectly sized images
pl: Wykrywaj i wyświetlaj obrazy o niepoprawnych rozmiarach

en: Direct Conversion
pl: Bezpośrednia konwersja

en: Directory Smush
pl: Kompresja Katalogów

en: Directory Smush - Choose Folder
pl: Kompresja Katalogów - Wybierz folder

en: Directory Smush Savings
pl: Oszczędności dzięki Kompresji Katalogów

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Docs
pl: Dokumentacja

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Empty Directory Path
pl: Pusta ścieżka katalogu

en: Enable Amazon S3 support
pl: Włącz wsparcie Amazon S3

en: Enable NextGen Gallery integration
pl: Włącz integrację z NextGen Gallery

en: Enable automatic resizing of my images
pl: Włącz automatyczną zmianę rozmiaru moich obrazów

en: Error in processing restore action, Fields empty.
pl: Błąd w procesie przywracania, puste pola.

en: Error posting to API: %1$s %2$s
pl: Błąd wysyłania do API: %1$s %2$s

en: Error posting to API: %s
pl: Błąd wysyłania do API: %s

en: File path is empty
pl: Ścieżka do pliku jest pusta

en: Free Plugins
pl: Darmowe wtyczki

en: GET STARTED
pl: ROZPOCZNIJ

en: Get Fast!
pl: Przyśpiesz!

en: Give us a moment while we sync the stats.
pl: Daj nam moment na synchronizację statystyk.

en: Gutenberg Support
pl: Wsparcie dla Gutenberg

en: If your images don’t match their containers, we’ll automatically serve a correctly sized image.
pl: Jeśli Twoje obrazy nie pasują do ich kontenerów, automatycznie wyświetlimy obraz o prawidłowym rozmiarze.

en: Image Issues
pl: Problemy obrazków

en: Image check complete, you have %1$d images that need smushing. %2$sBulk smush now!%3$s
pl: Sprawdzanie obrazów zakończone, masz %1$d zdjęć, które wymagają optymalizacji. %2$sKompresuj masowo teraz!%3$s

en: Image couldn't be optimized
pl: Obrazek nie mógł zostać skompresowany

en: Image couldn't be smushed
pl: Obrazek nie mógł zostać skompresowany

en: Image couldn't be smushed as the nonce verification failed, try reloading the page.
pl: Obraek nie mógł zostać skompresowany ponieważ weryfikacja była nieudana, spróbuj odświeżyć stronę.

en: Image not restored, Nonce verification failed.
pl: Obrazek nie został przywrócony, weryfikacja nieudana.

en: Image not smushed, fields empty.
pl: Obrazek nie skompresowany, puste pola.

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Images Resized
pl: Przeskalowanych Obrazów

en: Images Smushed
pl: Skompresowanych obrazów

en: Images smushed
pl: Skompresowanych obrazów

en: Improve page speed with Ultra
pl: Zwiększ prędkość strony z Ultra

en: Incorrect image id
pl: Nieprawidłowy identyfikator obrazka

en: Install Plugin
pl: Zainstaluj wtyczkę

en: Integrations
pl: Integracje

en: Invalid API service.
pl: Nieprawidłowa usługa interfejsu API.

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about Pro
pl: Dowiedz się więcej o wersji Pro

en: Legacy Browser Support
pl: Wsparcie dla starszych przeglądarek

en: Lets you check if any images can be further optimized. Useful after changing settings.
pl: Pozwala ci sprawdzić, czy obrazki mogą być jeszcze bardziej skompresowane. Przydatne po zmianie ustawień.

en: Manage Galleries
pl: Zarządzanie galeriami

en: Max height
pl: MAX WYS.

en: Max width
pl: Maksymalna szerokość

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Metadata
pl: Meta dane

en: Missing file path.
pl: Brakująca ścieżka pliku.

en: New
pl: Nowy

en: NextGen Gallery
pl: Galeria NextGen

en: No attachment ID was provided.
pl: Nie podano identyfikatora załącznika.

en: No attachment ID was received
pl: Nie otrzymano ID załącznika

en: No attachments found - Upload some images
pl: Brak załączników - dodaj jakieś obrazki

en: No thanks
pl: Nie, dziękuję

en: Not processed
pl: Nie przetworzone

en: Not using your language, or have improvements? Help us improve translations by providing your own improvements %1$shere%2$s.
pl: Brakuje Twojego języka lub masz sugestie poprawek? Pomóż nam ulepszyć tłumaczenia dodając swoje własne propozycje %1$stutaj%2$s.

en: Note: For this process to happen automatically you need automatic smushing enabled.
pl: Uwaga: Aby proces ten przebiegał automatycznie, należy włączyć funkcję automatycznej kompresji.

en: Note: It’s not always easy to make this happen, fix up what you can.
pl: Uwaga: nie zawsze jest łatwo to zrobić, napraw to, co możesz.

en: Note: Smush does not interact with end users on your website. The only input option Smush has is to a newsletter subscription for site admins only. If you would like to notify your users of this in your privacy policy, you can use the information below.
pl: Uwaga: Smush nie oddziaływuje na użytkowników w Twojej witrynie. Jedynym oddziaływaniem jakie wykonuje Smush jest subskrypcja newslettera tylko dla administratorów witryny. Jeśli chcesz powiadomić swoich użytkowników o tym w swojej polityce prywatności, możesz skorzystać z poniższych informacji.

en: Once you upload images, reload this page and start playing!
pl: Po przesłaniu zdjęć ponownie załaduj tę stronę i zacznij optymalizację!

en: Optimize images up to 2x more than regular smush with our multi-pass lossy compression.
pl: Zoptymalizuj obrazy nawet 2x lepiej niż używając standardowej optymalizacji dzięki wieloprzebiegowej kompresji stratnej Smush.

en: Other
pl: Inne

en: Oversized
pl: Ponadwymiarowy

en: Plugin: Smush
pl: Wtyczka: Smush

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Progress:
pl: Postęp:

en: Quit
pl: Wyjdź

en: RESUME
pl: WZNÓW

en: Re-Check Images
pl: Ponownie sprawdź obrazy

en: Re-check Images
pl: Sprawdź ponownie obrazki

en: Reload NGINX.
pl: Przeładuj NGINX.

en: Resize original images
pl: Zmień rozmiar oryginalnych obrazków

en: Resmush
pl: Optymalizuj ponownie

en: Restore
pl: Przywróć

en: Resume scan
pl: Wznów skanowanie

en: Resume scan.
pl: Wznów skanowanie.

en: Roadmap
pl: Plan rozwoju

en: Save & Activate
pl: Zapisz i Aktywuj

en: Saving
pl: Zapisywanie

en: Savings
pl: Oszczędności

en: Select a directory you'd like to Smush.
pl: Wybierz folder, który chcesz skompresować.

en: Serve images faster with Ultra Compression
pl: Przyspiesz ładowanie obrazków dzięki Ultra Compression

en: Serve images faster with Ultra compression
pl: Przyspiesz ładowanie obrazków dzięki Ultra Compression

en: Server Configuration
pl: Konfiguracja serwera

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show Smush stats in Gutenberg blocks
pl: Pokaż statystyki Smush w blokach Gutenberg

en: Showing 20 of %d failed optimizations. Fix or remove these images and run another Directory Smush.
pl: Wyświetlam 20 z %d nieudanych optymalizacji. Napraw lub usuń te obrazy i uruchom inny katalog do skompresowania.

en: Skipped with wp_smush_image filter
pl: Pominięte przez filtr wp_smush_image

en: Smush Free was deactivated. You have Smush Pro active!
pl: WP Smush Free został dezaktywowany. Teraz masz aktywną wersję PRO!

en: Smush Logo
pl: Logo Smush

en: Smush Mode
pl: Tryb Smush

en: Smush Now
pl: Kompresuj teraz

en: Smush Now!
pl: Kompresuj teraz!

en: Smush Stats
pl: Statystyki kompresji

en: Smush data corrupted, try again.
pl: Dane kompresji uszkodzone, spróbuj ponownie.

en: Smush data.
pl: Optymalizuj dane.

en: Smush images that aren't located in your uploads folder.
pl: Kopresuj obrazkli, które nie znajdują się w folderze mediów.

en: Smush individual images via your %1$sManage Galleries%2$s section
pl: Kompresuj pojedyncze pliki w swojej %1$sBibliotece mediów%2$s

en: Smush individual images via your %1$sMedia Library%2$s
pl: Kompresuj pojedyńcze obrazy w %1$sBibliotece mediów%2$s

en: Smush sends images to the WPMU DEV servers to optimize them for web use. This includes the transfer of EXIF data. The EXIF data will either be stripped or returned as it is. It is not stored on the WPMU DEV servers.
pl: Smush wysyła obrazy do serwerów WPMU DEV, aby je zoptymalizować. Obejmuje to transfer danych EXIF. Dane EXIF zostaną usunięte albo pozostawione w takim stanie, w jakim były. Dane te nie są przechowywane na serwerach WPMU DEV.

en: Smush stats
pl: Statystyki kompresji

en: Smush uses a third-party email service (Drip) to send informational emails to the site administrator. The administrator's email address is sent to Drip and a cookie is set by the service. Only administrator information is collected by Drip.
pl: Smush korzysta z usługi poczty elektronicznej innej firmy (Drip) do wysyłania wiadomości e-mail do administratora witryny. Adres e-mail administratora jest wysyłany do Drip i cookie jest ustawione przez tę usługę. Tylko informacje o administratorze są zbierane przez serwis Drip.

en: Smush uses the Stackpath Content Delivery Network (CDN). Stackpath may store web log information of site visitors, including IPs, UA, referrer, Location and ISP info of site visitors for 7 days. Files and images served by the CDN may be stored and served from countries other than your own. Stackpath's privacy policy can be found %1$shere%2$s.
pl: Smush używa Stackpath Content Delivery Network (CDN). Stackpath może przechowywać logi witryny o użytjownikach, włączając w to adresy IP, UA, referrer, lokalizacja i ISP tychże użytkowników przez 7 dni. Pliki i obrazy serwowane przez CDN mogą być przechowywane i serwowane z krajów innych niż twój. Polityka prytawności Stackpath znajduje się %1$stutaj%2$s.

en: Smush will automatically check for any images that need re-smushing.
pl: Smush automatycznie sprawdzi wszystkie obrazki wymagające re-kompresji.

en: Smush: All images
pl: Smush: Wszystkie obrazy

en: Smush: Bulk ignored
pl: Smush: zignorowano masową optymalizację

en: Smushing in progress
pl: Kompresowanie w toku

en: Stop current bulk smush process.
pl: Zatrzymaj działający proces zmniejszania.

en: Strip my image metadata
pl: Usuń meta dane z obrazu

en: Super-Smush
pl: Super-Kompresja

en: Support
pl: Wsparcie

en: Supported Media Types
pl: Obsługiwane typy mediów

en: Terms of Service
pl: Warunki usługi

en: Thanks :)
pl: Dzięki :)

en: The Hub
pl: Centrum

en: There was a problem getting the selected directories
pl: Wystąpił problem podczas pobierania wybranych katalogów

en: This image is too large for its container. Adjust the image dimensions to %1$s x %2$spx for optimal results.
pl: Ten obraz jest za duży dla swojego kontenera. Dostosuj wymiary obrazu do %1$s x %2$s pikseli, aby uzyskać optymalny wynik.

en: This image is too small for its container. Adjust the image dimensions to %1$s x %2$spx for optimal results.
pl: Ten obraz jest za mały dla swojego kontenera. Dostosuj wymiary obrazu do %1$s x %2$s pikseli, aby uzyskać optymalny wynik.

en: To use this feature you need to install and activate the Gutenberg plugin.
pl: Aby korzystać z tej funkcji, musisz zainstalować i aktywować wtyczkę Gutenberg.

en: Total Savings
pl: Całkowicie oszczędzono

en: Total savings
pl: Wszystkie oszczędności

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: UPGRADE TO PRO
pl: PRZEJDŹ NA WERSJĘ PRO

en: UPLOAD IMAGES
pl: Wgraj obrazki

en: Unable to restore image
pl: Nie można przywrócić obrazka

en: Unable to smush image, %s
pl: Nie można zoptymalizować obrazka %s

en: Unauthorized
pl: Nieautoryzowany

en: Unknown API error
pl: Nieznany błąd API

en: Updating Stats
pl: Aktualizacja statystyk

en: User can not modify options
pl: Użytkownik nie może modyfikować opcji

en: View All
pl: Zobacz wszystkie

en: View Full Report
pl: Wyświetl pełny raport

en: View Stats
pl: Zobacz statystyki

en: View all
pl: Zobacz wszystko

en: We could not find any images in the selected directory.
pl: Nie znaleźliśmy żadnych obrazków w wybranym folderze.

en: We couldn't find the metadata for the image, possibly the image has been deleted.
pl: Nie mogliśmy znaleźć meta danych dla obrazka, prawdopodobnie obrazek został usunięty.

en: We couldn't process the image, fields empty.
pl: Nie mogliśmy przetworzyć obrazka, puste pola.

en: We haven’t found any images in your media library yet so there’s no smushing to be done!
pl: Nie znaleźliśmy żadnych obrazókw w twojej bibliotece mediów, więc nie ma czego jeszcze kompresować!

en: We successfully verified your membership, all the Pro features should work completely.
pl: Potwierdziliśmy twoje członkostwo, wszystkie funkcje Pro powinny teraz być w pełni dostępne.

en: What could we do better? (optional)
pl: Co możemy poprawić? (opcjonalne)

en: When you compress a PNG, Smush will check if converting it to JPEG could further reduce its size.
pl: Podczas kompresowania pliku PNG program Smush sprawdzi, czy konwertowanie go na format JPEG może dodatkowo zmniejszyć jego rozmiar.

en: Yay! All images are optimized as per your current settings.
pl: Jejku! Wszystkie obrazki zostały skompresowane według obecnych ustawień.

en: You don't have permission to work with uploaded files.
pl: Nie masz uprawnień do pracy na przesłanych plikach.

en: You have images that need smushing. %1$sBulk smush now!%2$s
pl: Masz obrazy, które wymagają kompresji. %1$sKompresuj masowo już teraz!%2$s

en: You've smushed %d images in total.
pl: Łącznie skokmpresowałeś %d obrazków.

en: Your media is currently being served from the WPMU DEV CDN.
pl: Twoje multimedia są obecnie dostarczane z WPMU DEV CDN.

en: Your membership couldn't be verified.
pl: Twoje członkostwo nie zostało potwierdzone.

en: Your settings have been updated!
pl: Twoje ustawienia zostały zaktualizowane!

en: image could not be smushed.
pl: obrazek nie mógł zostać skompresowany.

en: images could not be smushed.
pl: obrazki nie mogły zostać skompresowane.

en: images optimized
pl: obrazów zoptymalizowanych

en: none
pl: żaden

en: {{smushed}}/{{total}} images were successfully compressed, {{errors}} encountered issues.
pl: {{smushed}}/{{total}} zdjęć zostało pomyślnie skompresowanych, {{errors}} napotkanych problemów.
