Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (22 entries)

en: Once Every 3 Days
el_GR: Μία Φορά Κάθε 3 Μέρες

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
el_GR: Το απλούστερο και γρηγορότερο σύστημα WP Cache

note: Plugin URI of the plugin
en: http://wordpress.org/plugins/wp-fastest-cache/
el_GR: https://wordpress.org/plugins/wp-fastest-cache/

en: Once a Year
el_GR: Μία Φορά ανά Χρόνο

en: Once a Month
el_GR: Μία Φορά ανά Μήνα

en: Once Every 10 Days
el_GR: Μία Φορά Κάθε 10 Μέρες

en: Once a Week
el_GR: Μία Φορά ανά Εβδομάδα

en: Once a Day
el_GR: Μία Φορά ανά Ημέρα

en: Once Every 10 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 10 Ώρες

en: Once Every 9 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 9 Ώρες

en: Once Every 8 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 8 Ώρες

en: Once Every 7 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 7 Ώρες

en: Once Every 6 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 6 Ώρες

en: Once Every 5 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 5 Ώρες

en: Once Every 4 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 4 Ώρες

en: Once Every 3 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 3 Ώρες

en: Once Every 2 Hours
el_GR: Μία Φορά Κάθε 2 Ώρες

en: Once an Hour
el_GR: Μία Φορά ανά Ώρα

en: Twice an Hour
el_GR: Δύο φορές ανά Ώρα

en: Once Every 15 Minutes
el_GR: Μία Φορά Κάθε 15 Λεπτά

en: Once Every 5 Minutes
el_GR: Μία Φορά Κάθε 5 Λεπτά

en: Once Every 1 Minute
el_GR: Μία Φορά Κάθε 1 Λεπτό
